Асоціація ОМС Украіни

Всесвітня Організація Перукарів починає свою історію у 1946 році. 2 000 000 + учасників організації – це професійні стилісти з 50 країн світу. По суті, це глобальна платформа для обміну досвідом між професіоналами п’яти континентів – в сфері перукарського мистецтва, візажу, дизайнерів нігтів. Асоціація ОМС України – українська філія міжнародної асоціації перукарів, стилістів, візажистів та майстрів манікюру.

Свій професіоналізм учасники асоціації доводять не тільки роботою, але і участю в змаганнях – погодьтеся, адже кожному цікаво дізнатися свій рівень, взявши участь в чемпіонаті світу.
Президент Асоціації ОМС України – Ірина Раєвська, неодноразовий переможець міжнародних чемпіонатів і українських конкурсів, присвячених перукарського мистецтва.

Українські стилісти на чемпіонатах світу

17-18 вересня 2017 року збірна команда України під керівництвом президента Асоціації ОМС України Ірини Раєвської, взяла участь в Чемпіонаті Світу з перукарського мистецтва OMCHAIRWORLD 2017 в Парижі і довела, що може гідно представляти нашу країну і боротися за найвищі місця Чемпіонату ОМС.

Всього в цьому престижному змаганні брали участь більше 1500 учасників з 44 країн світу. Збірна України завоювала на OMCHAIRWORLD 17 нагород, серед яких – срібні нагороди і друге командне місце в одній з найскладніших жіночих модних категорій на довгому волоссі.

Збірна команда України завоювала також один з головних командних трофеїв – Кубок кращої команди серед майстрів жіночих категорій. Приємно, що президент Асоціації ОМС України Ірина Раєвська була відзначена нагородою за вагомий внесок у розвиток перукарського мистецтва в світі.

Роком раніше президент асоціації ОМС України і засновник Школи іміджу та стилю Ірина Раєвська здобула перемогу на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва HAIRWORLD Beauty Fair 2016. Золота медаль чемпіонату світу – ще один доказ успіху української команди на міжнародному рівні.

Запрошуємо в команду чемпіонів