Від новачка до професіонала всього за чотири місяці

Перукарі, візажисти і майстри нігтьового сервісу – це популярні і затребувані у всьому світі професії. Стати частиною світу краси і здоров’я зовсім не складно – наша програма навчання побудована так, щоб шлях від новачка до професіонала займав мінімум часу.

Всього за чотири місяці ми готуємо фахівців, яких охоче беруть на роботу салони краси по всій Україні.

Все тому, що авторська програма Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської створена з урахуванням сучасних трендів в індустрії і оновлюється на постійній основі. Наші педагоги продовжують вчитися у кращих європейських фахівців, передаючи накопичений досвід своїм учням.

Наші переваги

  • ефективність. За час роботи школа випустила понад 500 учнів, які отримали роботу за новою спеціальністю,
  • актуальність і різноманітність курсів. Курси школи об’єднують в собі теорію і практику роботи перукарем, візажистом, бровістом, лешмейкером, майстром педикюру і манікюру. Ми працюємо над тим, щоб кожен випускник якісно виконував свою роботу і міг на рівних конкурувати з професіоналами України та Європи.
  • повне забезпечення витратними матеріалами та професійною косметикою під час навчання,
  • курси для новачків і професіоналів. Авторська програма курсів включає в себе майстер-класи, семінари і навчальні матеріали як для новачків, так і професіоналів б’юті-індустрії. Нові техніки, секрети перукарської майстерності, модні зачіски, секрети і прийоми майстрів – все це ви дізнаєтесь, ставши учасником курсів школи іміджу і стилю Ірини Раєвської.
  • комплексна перепідготовка персоналу салонів краси і виїзні семінари. Красивий інтер’єр, облаштоване робоче місце майстра, масштабна реклама – тільки початок. Головний секрет успішності салону – в майстерності його персоналу. Ми знаємо, як добиватися потрібного результату і вміємо навчати в стислі терміни.
  • професійна підготовка та всебічний розвиток майстрів, які потім зможуть впевнено працювати і якісно надавати послуги клієнтам як в Україні так і за кордоном, консультувати їх з питань догляду за волоссям, виконувати складні модні фарбування, стильні зачіски і сучасні салонні стрижки
  • допомога в працевлаштуванні. Роботодавці України часто надають перевагу саме випускникам наших курсів. Ми ж сприяємо у працевлаштуванні, допомагаючи випускникам відразу ж після завершення навчання приступити до роботи.

Педагоги, нагороди і дещо ще

Засновник школи – Ірина Раєвська. Відомий перукар і стиліст в 2016 році стала володаркою золотої медалі, вразивши журі Чемпіонату світу з перукарського мистецтва HAIRWORLD Beauty Fair (Сеул) авторської модельної зачіскою. У чемпіонаті брали участь більше 1000 професіоналів з 50 країн світу.

У 2017 році команда Ірини Раєвської завоювала 17 нагород на OMCHAIRWORLD 2017 в Парижі і отримала друге місце в загальному командному заліку.

Педагоги школи – призери всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Їх знання і досвід в повній мірі переймають учасники курсів – багато хто з них по завершенню навчання отримали і власні нагороди.

Уже в 2013 році, через рік після відкриття школи, її випускники отримали 35 нагород на престижних українських та міжнародних конкурсах.

У 2015-2016 рр учні школи ставали володарями Гран-прі на Чемпіонаті України з перукарського мистецтва серед навчальних закладів, лауреатами міжнародного фестивалю «Кришталевий ангел» і кубка CUP OF EURASIA.