Відгуки про школу

Юля Карпець
вдячний клієнт
Привіт) Мені дуже пощастило, що я познайомилась з Чемпіоном світу - Іриною Раєвською. Лише вона може з легкістю на моєму волоссі творити чудеса. Дякую їй дуже)
Катрін Кіця
вдячний клієнт
Привіт всім))) Хочу подякувати талановитій Чемпіонці Світу Ірині Миколаївній за те, що навчаєте дівчат і передаєте свій досвід по перукарському і мистецтву.... і завдяки Вам багато учениць можуть грамотно і вміло робити красу на волосях і робити жінок з дівчатами - гарнішами.😊😉 Дякую Вам...бажаю успіхів у всьому))
Лєна Тищенко
вдячний клієнт
Не мені розповідати про професійні якості Ірини Раєвської, її оцінили на світовому рівні. Але тепер я розумію, щоб стати ЧЕМПІОНОМ потрібно раніше від усіх приходити на роботу, там жити і пізніше всіх з неї йти. Це все про неї та без перебільшень. Вона може спокійно кружляти навколо тебе 7 годин поспіль, при цьому підзаряджати тебе енергією та позитивом. Невтомна, життєрадісна, творча, позитивна та вимоглива. Ви можете неможливе, бачите небачене, відчуваєте неосяжне! В цьому Ви! В цьому Ваш талант! Дякую за приємні моменти наших зустрічей...
Галина Криворотько
призер Інтерконтинентального кубку
Хочу поделиться своими эмоциями и впечатлениями о школе Стиля и имиджа Ирины Раевской и о самой Ирине Николаевне. С Ириной я знакома не так давно, но очень длительный период времени следила за её творчеством. Ирина необыкновенно талантливый человек, который фанатично любит свою работу и отдаётся ей полностью, она живет тем что творит и творит что-бы жить! Благодаря Ирине я смогла достичь многих вершин и приблизиться к своей мечте. Когда первый раз я пришла в школу к Ирине, я поняла, что обучение будет сложным, интенсивным и очень интересным. Учиться у Ирины не легко, можно сказать даже сложно но это того стоит, что-бы достичь цели. Ирина очень трудолюбивый человек, который доводит свою работу до конца и если у неё цель научить вас, она это обязательно сделает, даже если у вас обе руки левые! Очень рада, что я познакомилась с Ириной и попала к ней в школу. Безумно горжусь тем, что мой учитель, тренер и наставник Чемпион Мира!!!!!! Большое Вам спасибо, что Вы есть в моей жизни, что вы вдохновляете и даёте силы когда их уже нет дойти до цели! Желаю Вам крепких нервов, железного терпения, творческих успехов и крепкого здоровья!!! Люблю, скучаю!!! До новых встреч и побед!!!
Тина Капелюх
Перукар, переможець чемпіонату «Золотий Лев»
Дев'ять місяців назад я познайомилась з людиною яка стала мені другою мамою, другом, наставником та моїм кумиром. Завдяки Ірині Миколаївні, я в свої 16 років займаю призові місця на чемпіонатах , маю купу нагород та дипломів. Ірина Миколаївна фанат своєї справи, та, скільки я її знаю, завжди добивається свого. Цілеспрямована, відкрита людина, яка передає всі свої знання та "вкладає душу" в своїх учнів. Пізнавши Ірину Миколаївну, я зрозуміла, що за цією сильною та впевненою людиною приховується чуйна та дбайлива жінка, яка завжди допоможе не тільки в роботі але й в житті. Перукарське мистецтво в її очах і думках набагато більше ніж просто робота, це стиль життя, а Раєвська - це більше ніж просто прізвище!
Наталія Костицька
Перукар
Навчання було дуже важким, але водночас цікавим, і захоплюючим. Навчаючись, я нерозуміла чому потрібно знати те чи інше і чому так поглибнено? Але тепер я розумію для чого потрібно було стільки теорії та все приходить з практикою. Дуже вдячна Ірині Миколаївні за всі ці знання, муки, недоспані ночі з конспектами, але і з гордістю можу сказати, що я навчалася у найкращого викладача! Тепер це не просто робота чи хоббі, а професія, якою я живу і отримую задоволення від кожного клієнта! Дуже Вам дякую за все! До зустрічі на підвищенні!
Ірина Сосновчик
Перукар, призер чемпіонату Золотий лев
Три роки тому я навчалася в Ірини Раєвської. Навчання інтенсиве та дуже цікаве! Потрібно лише дуже сильно захотіти і такий вчитель, як наша Ірина Миколаївна здатна втілити ваші мрії в реальність! По закінченню навчання я виграла дві нагороди на чемпіонаті, який проходив у Львові. Відразу пішла працювати в салон краси і зараз навіть не віриться, що це було лише три роки тому, тому що моя професія - це моє життя, без якої не уявляю себе. Я рада, що навчалась саме в цій школі, саме у нашої Ірини Миколаївни, Чемпіонки Світу, хорошого наставника. Мрії збуваються!
Катерина Козлова
Перукар
Бесценный труд, бессонные ночи и открытое сердце для каждого кто приходит сюда учиться, вкладывает целый коллектив Школы! Дает замечательный старт для развития в этом нелегком труде .. Знания, которые становятся бесценными в жизни и дальнейшей профессии! Для меня, это время проведенное в школе будет незабываемым, ведь просто пребывание с таким человеком, как Ирина -это одна радость и счастье, что моим учителем была именно она!
Тетяна Немеш
Перукар, володар Гран-прі CUP OF EURASIA 2016
За ці два роки підвищення кваліфікації у Школі здійснились мої бажані мрії, які стосуються моєї професії. Я досягла певних висот за такий малий період, я пройшла школу знання, виховання, де критика - це дуже добрий знак, а похвала - велика рідкість. Завдяки цьому навчанню я стала неодноразовим переможцем вітчизняних та міжнародних конкурсів. Ірина Миколаївна є прикладом для мене, як треба ставити цілі і йти до них не дивлячись ні на що, і ніколи не опускати руки.