Raevska Style

Новини

Онлайн-вебінар: Секрети ідеальних мусових фарбувань

22 червня відбувся онлайн-вебінар, на якому чемпіонка світу з перукарського мистецтва OMC HAIRWORLD Ірина Раєвська @raevska_style поділилась секретами ідеальних мусових...

Колекція нових зачісок від Ірини Раєвської!

Ми готуємо для Вас нову, модну колекцію святкових зачісок. Слідкуйте за останніми новинами і вчіться разом з нами!

Результати роботи студентів з курсу “Тритментологія”

Тритментолог - це не просто перукар. Це експерт по відновленню, який знає як привести волосся в здоровий стан. Тритментологи поглиблено...

Підготовка до чемпіонатів

Підготовка до чемпіонатів  Мрієш про міжнародну арену?  Хочеш бути більше, ніж майстром?  Готовий до міжнародних перемог, визнання, розвитку?  Тобі точно...

Муссовые окрашивания от Ирини Раевской!

???? Объявляем, что открыта запись на курсы повышения квалификации «Муссовые окрашивания»: ▫️ 25-27 февраля «Hair color. Level 1», тема: «Сложные...
  • 1
  • 2

Переваги навчання у нас

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

У школі Raevskaschool вас чекає приємна атмосфера і коло однодумців, кваліфікованих викладачів, готових поділитися професійними секретами, навчити працювати з інструментами і матеріалами, а, головне, - з моделями. На сьогоднішній день курси закінчили понад 6500 майстрів, які реалізувались як перукарі і вже отримали визнання у своїх постійних клієнтів. Ви станете універсальним і креативним майстром, а не черговим «класичним шаблоном»

Диплом після проходження курсу

Диплом після проходження курсу

Мрієте працювати в індустрії моди і краси, стати модним перукарем, майстром манікюру, висококласним візажистом або колористом? Почніть кар'єру з Raevskaschool! Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка який дає Вам можливість працювати і розвиватися не тільки в Україні але і в інших країнах світу. Наші випускники отримують більше десятка пропозицій від кращих салонів краси відразу після закінчення курсів!

Ми надаємо сучасне обладнання

Ми надаємо сучасне обладнання

Навчання в нашій школі побудовано на основі практичних занять. Кожному студенту надають власне робоче місце, оснащене кращим обладнанням та необхідними витратними матеріалами.

Зручний і гнучкий графік навчання

Зручний і гнучкий графік навчання

Ви вчитеся так, як зручно вам. Ви зможете самостійно вибрати графік відвідування, для того щоб поєднувати разом навчання і роботу.

Індивідуальні та групові заняття

Індивідуальні та групові заняття

Невеликі групи дозволяють найефективніше вивчати нову інформацію. Також є можливість індивідуального навчання. Індивідуальний підхід викладачів до кожного студента допомагає отримати впевненість у собі і в обраній професії. Ми не тільки піднімемо вас на новий професійний рівень, а й навчимо працювати з вимогливими клієнтами, спокійно долати складні і конфліктні ситуації, легко знаходити контакт і встановлювати тривалі зв'язки з відвідувачами, перетворюючи їх в свою постійну, активну і прибуткову аудиторію.

Сучасна платформа для навчання

Сучасна платформа для навчання

Ми - сучасна школа, яка використовує новітні технології навчання і вдосконалення отриманих знань. До нас приїжджають студенти не тільки з України, а й з усього світу! Наші студенти навчаються за авторськими програмами чемпіона світу Ірини Раєвської, складених за міжнародними критеріями.