Raevska Style

Біксіпластія волосся – що це і хто її потребує?

Біксіпластія волосся – що це і хто її потребує?

Кератинове вирівнювання та ботокс-догляд існують уже доволі давно і дещо втратили актуальність серед клієнтів і майстрів. Тож не змарнуйте шанс додати у скарбничку своїх вмінь нову процедуру – гібрид двох попередніх! А в чому вона полягає, розповість наша стаття.

Біксіпластія волосся – детальний аналіз

Розкішна, блискуча та пишна шевелюра – мрія кожної жінки. На те, щоб втілити її у життя, і спрямована ця максимально бережна та безпечна для здоров’я технологія. Вона має як косметичний, так і цілющий ефект, а отже, знадобиться усім жителькам сучасних мегаполісів, чиї локони страждають від зневоднення, ультрафіолетового випромінювання, смогу та інших негативних факторів.

Унікальний метод, також відомий як біопластика, не тільки розгладжує та вкладає пасма, але іще й лікує їх, зміцнює та захищає від пошкоджень. Результат виходить особливо разючим на волоссі слов’янського типу – тонкому і схильному до пушіння. А ще він дуже довговічний – залишається незмінно презентабельним упродовж кількох місяців!

Що ж забезпечує подібну продуктивність? Секрет формули – в абсолютно натуральних та нетоксичних інгредієнтах, які допускаються до вжитку навіть під час вагітності й годування груддю. Серед компонентів є:

  • екстракт плодів вічнозеленого чагарника Bíxa orellána, або помадного дерева (від нього й походить назва техніки) – потужній природній антиоксидант та антисептик;
  • цистеїн (амінокислота, яка стимулює виробіток кератину й колагену, а ще «запаює» ослаблені пасма та посічені кінчики);
  • масло бразильського горіха (надає еластичності, об’єму і м’якості, рятує від лупи);
  • есенція бабассу (сприяє регенерації після перманентної завивки чи фарбування, полегшує розчісування).

Як відбувається відновлення волосся?

Сам процес складається із двох ступенів:

  • очищення безформальдегідним шампунем. Він усуває глибокі забруднення та розкриває кутикульний шар, готуючи його до насичення корисними речовинами;
  • нанесення маски за допомогою гребінця з густими зубчиками – необхідно рівномірно розподілити її по локонах, відступаючи від коренів близько 1 см, а тоді витримати не менше 20 хвилин. Потім шевелюру сушать теплим повітрям і проводять випрямлення спеціальним пристроєм, охолоджують (теж протягом близько 20 хвилин), після чого ретельно миють.

Наш інтернет-магазин поділиться з вами й іншими таємницями перукарського мистецтва – просто зв’яжіться з менеджером, щоб дізнатися про майбутні семінари!

Хочете навчатися індивідуально?

Добре! Ми надаємо таку можливість всім бажаючим.