Raevska Style

Online-курс Treatment Hair. Відновлення волосся

Raevskaschool - тільки нова інформація для наших студентів, 100% працюючі рецепти та рішення для майстрів. Доступна подача матеріалу на курсі, необмежена вікова категорія студентів

6 занять по 1 годині

3000 грн. *

* Ціна вказана з урахуванням 50% знижки на період військових дій.

Фахівцем із відновлення волосся може стати кожен бажаючий, «з нуля», без досвіду роботи перукарем.

Наші переваги:

 • індивідуальний підхід до кожного студента
 • косметика класу luxe для практичних відпрацювань
 • безпечні формули продуктів
 • сучасні трихологічні камери
 • 90 % курсу – практичне відпрацювання на реальних клієнтах

До переліку ваших послуг додасться:

- Діагностика шкіри голови  трихоскопом + консультація і рекомендації по відновленню

- Пілінг шкіри голови

- Стимуляція росту волосся і боротьба з випадінням

- Комплекс процедур проти жирної лупи

- Комплекс процедур проти сухої лупи

- Комплекс процедур проти гіпергідрозу

- Процедури проти зуду шкіри

- Процедури очищення чутливої шкіри

- Відновлення шкіри голови унаслідок себореї, гіперкератозу, алергічних реакцій і різних подразнень

- Підбір догляду за шкірою голови

Програма курсу «Treatment Hair»:

ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК:

 • будова шкіри голови та волосся
 • захворювання волосся та шкіри
 • алгоритм роботи з трихологічною камерою, діагностика
 • етапи роботи майстра з волоссям та шкірою голови клієнта
 • детальне вивчення продуктів, з якими працюють фахівці з відновлення волосся.

 

На навчанні використовуються сучасні продукти класу luxe, що мають високий рівень ефективності у відновлені шкіри голови та волосся.

ПРАКТИЧНИЙ БЛОК - найцікавіший блок курсу, де кожен майбутній фахівець має можливість особисто познайомитися з процедурами :

 • діагностики сучасною трихологічною камерою
 • детокс-процедурами для шкіри голови та волосся
 • ампульного відновлення шкіри голови та волосся
 • процедурами нанопластики
 • процедурами ботоксу волосся, складом засобів та формулами
 • кератиново - колагенового відновлення волосся
 • кератинового вирівнювання волосся
 • SPA-догляду

 

Raevskaschool - тільки нова інформація для наших студентів, 100% працюючі рецепти та рішення для майстрів. Доступна подача матеріалу на курсі, необмежена вікова категорія студентів, від школяра до професійного майстра.

Також бонусом на курсі кожен студент проходить навчання роботі з клієнтом, поетапному вивченню проблеми клієнта. Додатковий дохід майстра - як стимулювати клієнта придбати якісний домашній догляд.

Система бонусів для наших студентів:

 • заповнення індивідуальної картки студента
 • формування прайсу майстра
 • система бонусів від партнерів Rstyle і TMT MILANO

Кожен студент отримує:

 • Консультацію викладача протягом навчання та після його закінчення.
 • Wordbook для ведення повного запису теорії, термінології та протоколів процедур і фіксації результатів.
 • Сертифікат міжнародного зразка про проходження курсу «Treatment Hair. Відновлення волосся».

Вартість курсу - 6000 грн

Ми навмисно не говоримо про «лікування шкіри голови», тому що ми не лікарі і боремося тільки з поверхневими проявами і захворюваннями шкіри голови неінвазивним методом.

У разі серйозних дерматологічних захворювань після діагностики- направляємо клієнтів до медичних фахівців.

Трихологічну камеру ви вже зараз можете придбати за партнерською ціною в @ prof.maneken. Знижка діє для студентів нашої школи

Переваги навчання у нас

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Диплом після проходження курсу

Диплом після проходження курсу

Мрієте працювати в індустрії моди і краси, стати модним перукарем, майстром манікюру, висококласним візажистом або колористом? Почніть кар'єру з Raevskaschool! Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка який дає Вам можливість працювати і розвиватися не тільки в Україні але і в інших країнах світу. Наші випускники отримують більше десятка пропозицій від кращих салонів краси відразу після закінчення курсів!

Ми надаємо сучасне обладнання

Ми надаємо сучасне обладнання

Навчання в нашій школі побудовано на основі практичних занять. Кожному студенту надають власне робоче місце, оснащене кращим обладнанням та необхідними витратними матеріалами.

Зручний і гнучкий графік навчання

Зручний і гнучкий графік навчання

Ви вчитеся так, як зручно вам. Ви зможете самостійно вибрати графік відвідування, для того щоб поєднувати разом навчання і роботу.

Індивідуальні та групові заняття

Індивідуальні та групові заняття

Невеликі групи дозволяють найефективніше вивчати нову інформацію. Також є можливість індивідуального навчання. Індивідуальний підхід викладачів до кожного студента допомагає отримати впевненість у собі і в обраній професії. Ми не тільки піднімемо вас на новий професійний рівень, а й навчимо працювати з вимогливими клієнтами, спокійно долати складні і конфліктні ситуації, легко знаходити контакт і встановлювати тривалі зв'язки з відвідувачами, перетворюючи їх в свою постійну, активну і прибуткову аудиторію.

Сучасна платформа для навчання

Сучасна платформа для навчання

Ми - сучасна школа, яка використовує новітні технології навчання і вдосконалення отриманих знань. До нас приїжджають студенти не тільки з України, а й з усього світу! Наші студенти навчаються за авторськими програмами чемпіона світу Ірини Раєвської, складених за міжнародними критеріями.

Не можете обрати?

Ми вам передзвонимо і допоможемо

Відгуки

Анастасія Поліщук

Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в Школі Ірини Раєвської. Я навчалася на курсі "Перукар з 0". У мене було 4 місяці щоденної практики в салоні. Дуже багато моделей, різних технік та необхідної інформації, без якої неможливо стати професіоналом. Ритм роботи з Іриною Миколаївною дуже швидкий. Щодня багато нових практичних завдань і цінних знань. Разом з Іриною Миколаївною, завдяки її підтримці, мотивації, терпінню до моїх перших помилок - я виросла з людини, яка не мала уявлення про перукарське мистецтво до професіонала, який впевнено працює з клієнтами і здійснює їх найскладніші бажання по зміні свого стилю. Я щаслива, що мала такий шанс навчатися у професіонала і в майстра, який щиро любить свою справу. А ті, хто ще сумнівається: йти навчатися до Ірини Миколаївни чи шукати іншого вчителя - у Вас є шанс навчатися у Чемпіона Світу, який обожнює свою справу. Переймати досвід у такого вчителя - це мега круто! Вчитися не буде легко, але я б пройшла цей курс ще раз)))

Анна Білітюк

Навчалася в школі Ірини Раєвської на курсі "Перукар з нуля" плюс практика 4 місяці. Все дуже подобається!!! Викладачі - професіонали своєї справи. На навчанні я зрозуміла, що перукарське мистецтво це - дуже цікава і тяжка професія, адже часом бувало тяжко зрозуміти, як правильно робити техніки фарбування, або стрижки, але мені все показували і розказували. Навчання проходило весело і цікаво, моделей було дуже багато, тому ми все відпрацювали на практиці. Особливо хочеться подякувати Ірині Миколаївні і Альоні Олександрівні за навчання, підтримку, натхнення, досвід. Я впевнено можу сказати, що хочу далі розвиватись в перукарській справі і досягти висот. Якщо хтось думає куди піти вчитися, то вам тільки в школу Ірини Раєвської!

Тина Капелюх

Дев'ять місяців назад я познайомилась з людиною яка стала мені другою мамою, другом, наставником та моїм кумиром. Завдяки Ірині Миколаївні, я в свої 16 років займаю призові місця на чемпіонатах , маю купу нагород та дипломів. Ірина Миколаївна фанат своєї справи, та, скільки я її знаю, завжди добивається свого. Цілеспрямована, відкрита людина, яка передає всі свої знання та "вкладає душу" в своїх учнів. Пізнавши Ірину Миколаївну, я зрозуміла, що за цією сильною та впевненою людиною приховується чуйна та дбайлива жінка, яка завжди допоможе не тільки в роботі але й в житті. Перукарське мистецтво в її очах і думках набагато більше ніж просто робота, це стиль життя, а Раєвська - це більше ніж просто прізвище!

Галина Криворотько

Хочу поделиться своими эмоциями и впечатлениями о школе Стиля и имиджа Ирины Раевской и о самой Ирине Николаевне. С Ириной я знакома не так давно, но очень длительный период времени следила за её творчеством. Ирина необыкновенно талантливый человек, который фанатично любит свою работу и отдаётся ей полностью, она живет тем что творит и творит что-бы жить! Благодаря Ирине я смогла достичь многих вершин и приблизиться к своей мечте. Когда первый раз я пришла в школу к Ирине, я поняла, что обучение будет сложным, интенсивным и очень интересным. Учиться у Ирины не легко, можно сказать даже сложно но это того стоит, что-бы достичь цели. Ирина очень трудолюбивый человек, который доводит свою работу до конца и если у неё цель научить вас, она это обязательно сделает, даже если у вас обе руки левые! Очень рада, что я познакомилась с Ириной и попала к ней в школу. Безумно горжусь тем, что мой учитель, тренер и наставник Чемпион Мира!!!!!! Большое Вам спасибо, что Вы есть в моей жизни, что вы вдохновляете и даёте силы когда их уже нет дойти до цели! Желаю Вам крепких нервов, железного терпения, творческих успехов и крепкого здоровья!!! Люблю, скучаю!!! До новых встреч и побед!!!

Лєна Тищенко

Не мені розповідати про професійні якості Ірини Раєвської, її оцінили на світовому рівні. Але тепер я розумію, щоб стати ЧЕМПІОНОМ потрібно раніше від усіх приходити на роботу, там жити і пізніше всіх з неї йти. Це все про неї та без перебільшень. Вона може спокійно кружляти навколо тебе 7 годин поспіль, при цьому підзаряджати тебе енергією та позитивом. Невтомна, життєрадісна, творча, позитивна та вимоглива. Ви можете неможливе, бачите небачене, відчуваєте неосяжне! В цьому Ви! В цьому Ваш талант! Дякую за приємні моменти наших зустрічей...

Катрін Кіця

Привіт всім))) Хочу подякувати талановитій Чемпіонці Світу Ірині Миколаївній за те, що навчаєте дівчат і передаєте свій досвід по перукарському і мистецтву.... і завдяки Вам багато учениць можуть грамотно і вміло робити красу на волосях і робити жінок з дівчатами - гарнішами.???????? Дякую Вам...бажаю успіхів у всьому))

Юля Карпець

Привіт) Мені дуже пощастило, що я познайомилась з Чемпіоном світу - Іриною Раєвською. Лише вона може з легкістю на моєму волоссі творити чудеса. Дякую їй дуже)

Хочете навчатися індивідуально?

Добре! Ми надаємо таку можливість всім бажаючим.