Raevska Style

Необхідність використання трихологічної камери 06.08.2020

Необхідність використання трихологічної камери 06.08.2020

Будь-які проблеми з волоссям свідчать про те, що волоссю і шкірі голови потрібна допомога. Потускніння, жорсткість, ламкість, поява лупи, випадання волосся - все це "дзвіночки", щоб звернутися до фахівця. Ми дивимося спокусливі реклами шампунів для волосся і переконуємо себе в тому, що варто змінити шампунь, і волосся моментально здобуде блиск і красу, як у моделі на екрані. Але насправді причини проблем з волоссям таяться глибше, ніж здається на перший погляд.

Крім зовнішніх агресивних чинників (мороз, сонце, дим, вплив високих температур і хімічних речовин) на красу і здоров'я волосся впливає також цілий ряд внутрішніх факторів. Розібратися з причинами може тільки досвідчений фахівець.

Спеціаліст діагностує і лікує такі захворювання волосся: - андрогенетична алопеція; - дифузне випадання волосся; - осередкова (гніздова) алопеція; - себорейний дерматит; - псоріаз волосистої частини голови; - фолікуліт шкіри голови та інші.

Кваліфікований технолог проводить сучасну діагностику волосся та шкіри голови, щоб точно визначити проблему і підібрати оптимальні способи її вирішення. Ми навчаємо роботі з Трихологічною камерою, правильному складанню карти огляду клієнта, підбору програми лікування і відновлення волосся.

Також ми надаємо безліч різнопланових форм і напрямів навчання: від колористики онлайн для початківців до підготовки до чемпіонатів світу!

На відео - персональний курс від Raevska School. Заняття проходять індивідуально. Такі заняття підходять як для майстрів, які вже мають досвід роботи, так і для тих хто бажає навчитися з нуля. Наші викладачі самі підготують для вас програму з навчання, також програму навчання можна скласти самостійно. Показ і відпрацювання проходить на моделях. Всі потрібні матеріали для навчання надає школа.

Записатися на курс: https://www.raevskastyle.com/ru/courses-ru/

Хочете навчатися індивідуально?

Добре! Ми надаємо таку можливість всім бажаючим.