Raevska Style

Перемога в Чемпіонаті Світу OMC HAIRWORLD 2021

Перемога в Чемпіонаті Світу OMC HAIRWORLD 2021

27 грудня о 19:00 за паризьким часом відбулася церемонія нагородження учасників OMC World Cup Online 2021. За результатами суддівства, наші учасники під керівництвом тренера Ірини Раєвської здобули нагороди у різних категоріях.

Чемпіонкою Світу у категорії Ladies Fashion Gala стала Смірнова Наталія. У цій категорії Веремеєнко Анастасія посіла 4 місце, Кривокульська Зоряна - 5 місце.

Гонько Людмила здобула срібло відразу у двох категоріях - Ladies Creative Color і Ladies Commercial Evening.

У категорії Ladies Creative Color 6 місце посіла Колесник Ольга.

У категорії Ladies Fashion Bridal Веремеєнко Анастасія здобула срібну медаль, 4 місце посіла Смірнова Наталія та 6 місце Кривокульська Зоряна.

У категорії Ladies Commercial Day Власенко Наталія здобула бронзову медаль, Гонько Людмила посіла 5 місце та Мартинюк Любов - 6 місце.

У категорії International Rising Star Award, Ladies Commercial Day Гапоненко Альона посіла 3 місце. 5 місце у цій категорії посіла Буйніцька Катерина, яка також здобула 6 місце у категорії Ladies Bridal Style.

Кубок світу Team World Champions у категорії Ladies Fashion здобула Гонько Людмила та у категорії Ladies Prestige Cup - Смірнова Наталія, Веремеєнко Анастасія і Кривокульська Зоряна.

Вітаємо усіх призерів із заслуженими нагородами! Ми пишаємось нашою збірною! Велика подяка нашим спонсорам RStyle, TMT Milano та Profmaneken.

Победа в Чемпионате Мира OMC HAIRWORLD 2021. Наши призовые работы. Командный Кубок мира у нас!

Хочете навчатися індивідуально?

Добре! Ми надаємо таку можливість всім бажаючим.