Raevska Style

Експрес курс «Hairdresser»

Курс призначений для тих, хто хоче пройти основну програму Pivot Point, вивчити всі базові техніки для роботи в салоні: жіночі та чоловічі стрижки, колористику, дизайн укладки , зачіску, завивку та біоукладку. Вас чекають 40 занять, що охоплюють повний спектр знань та навичок професійного перукаря сучасного салону краси. Нова професія за 2 місяці навчання - це реально!

2 місяці, (40 занять по 8 годин)

06 червня 2022

8000 грн в місяць

Експрес курс «Hairdresser»

Дати проведення: 06.06, 01.09

Тривалість курсу: 2 місяці, (40 занять по 8 годин)
Вартість курсу: 8000 грн. на місяць

Переваги курсу

 • Викладачі – майстри міжнародного класу, учасники та переможці світових, європейських та всеукраїнських чемпіонатів з перукарського мистецтва
 • Програма навчання містить актуальні знання, сучасні техніки виконання зачісок, стрижок, фарбувань, відновлення волосся
 • Теоретична та практична частини допомагають опанувати нову професію дуже швидко – усього за два місяці
 • Школа забезпечує вас електроінструментами та частково професійною косметикою для волосся
 • По завершенню навчання ви отримуєте міжнародний сертифікат, який визнаний в 79 країнах світу

Програма навчання:

 • Матеріалознавство
 • Фізіологія шкіри та волосся
 • Спецмалювання
 • Професійна психологія та ділова культура
 • Жіноча стрижка (техніки виконання)
 • Чоловіча стрижка (машинна і ручна стрижка)
 • Комбіновані техніки стрижок
 • Дизайн волосся
 • Текстура
 • Хімічна та біозавивка волосся
 • Класичні техніки накруток
 • Вечірні зачіски та укладки
 • Fashion-стилістика
 • Колористика та кольоровий дизайн
 • Дизайн довгого волосся
 • Відпрацювання на моделях

Окрім того, кожен сучасний майстер повинен знати дещо більше, аніж основи та секрети своєї професії. Обізнаний у новинках світу моди та краси майстер вивчає: стилістику, основи моделювання обличчя, основи психології та маркетингу. Це необхідність в успішній роботі майстра салону. Отож усе це є частиною нашого експрес-курсу для перукарів-початківців та тих, хто бажає підвищити свій рівень майстерності.

Для проходження курсу необхідно мати навчальну манекен-голову.

Повна вартість курсу - 8000 грн. на місяць

Переваги навчання у нас

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Диплом після проходження курсу

Диплом після проходження курсу

Мрієте працювати в індустрії моди і краси, стати модним перукарем, майстром манікюру, висококласним візажистом або колористом? Почніть кар'єру з Raevskaschool! Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка який дає Вам можливість працювати і розвиватися не тільки в Україні але і в інших країнах світу. Наші випускники отримують більше десятка пропозицій від кращих салонів краси відразу після закінчення курсів!

Ми надаємо сучасне обладнання

Ми надаємо сучасне обладнання

Навчання в нашій школі побудовано на основі практичних занять. Кожному студенту надають власне робоче місце, оснащене кращим обладнанням та необхідними витратними матеріалами.

Зручний і гнучкий графік навчання

Зручний і гнучкий графік навчання

Ви вчитеся так, як зручно вам. Ви зможете самостійно вибрати графік відвідування, для того щоб поєднувати разом навчання і роботу.

Індивідуальні та групові заняття

Індивідуальні та групові заняття

Невеликі групи дозволяють найефективніше вивчати нову інформацію. Також є можливість індивідуального навчання. Індивідуальний підхід викладачів до кожного студента допомагає отримати впевненість у собі і в обраній професії. Ми не тільки піднімемо вас на новий професійний рівень, а й навчимо працювати з вимогливими клієнтами, спокійно долати складні і конфліктні ситуації, легко знаходити контакт і встановлювати тривалі зв'язки з відвідувачами, перетворюючи їх в свою постійну, активну і прибуткову аудиторію.

Сучасна платформа для навчання

Сучасна платформа для навчання

Ми - сучасна школа, яка використовує новітні технології навчання і вдосконалення отриманих знань. До нас приїжджають студенти не тільки з України, а й з усього світу! Наші студенти навчаються за авторськими програмами чемпіона світу Ірини Раєвської, складених за міжнародними критеріями.

Не можете обрати?

Ми вам передзвонимо і допоможемо

Відгуки

Тина Капелюх

Дев'ять місяців назад я познайомилась з людиною яка стала мені другою мамою, другом, наставником та моїм кумиром. Завдяки Ірині Миколаївні, я в свої 16 років займаю призові місця на чемпіонатах , маю купу нагород та дипломів. Ірина Миколаївна фанат своєї справи, та, скільки я її знаю, завжди добивається свого. Цілеспрямована, відкрита людина, яка передає всі свої знання та "вкладає душу" в своїх учнів. Пізнавши Ірину Миколаївну, я зрозуміла, що за цією сильною та впевненою людиною приховується чуйна та дбайлива жінка, яка завжди допоможе не тільки в роботі але й в житті. Перукарське мистецтво в її очах і думках набагато більше ніж просто робота, це стиль життя, а Раєвська - це більше ніж просто прізвище!

Галина Криворотько

Хочу поделиться своими эмоциями и впечатлениями о школе Стиля и имиджа Ирины Раевской и о самой Ирине Николаевне. С Ириной я знакома не так давно, но очень длительный период времени следила за её творчеством. Ирина необыкновенно талантливый человек, который фанатично любит свою работу и отдаётся ей полностью, она живет тем что творит и творит что-бы жить! Благодаря Ирине я смогла достичь многих вершин и приблизиться к своей мечте. Когда первый раз я пришла в школу к Ирине, я поняла, что обучение будет сложным, интенсивным и очень интересным. Учиться у Ирины не легко, можно сказать даже сложно но это того стоит, что-бы достичь цели. Ирина очень трудолюбивый человек, который доводит свою работу до конца и если у неё цель научить вас, она это обязательно сделает, даже если у вас обе руки левые! Очень рада, что я познакомилась с Ириной и попала к ней в школу. Безумно горжусь тем, что мой учитель, тренер и наставник Чемпион Мира!!!!!! Большое Вам спасибо, что Вы есть в моей жизни, что вы вдохновляете и даёте силы когда их уже нет дойти до цели! Желаю Вам крепких нервов, железного терпения, творческих успехов и крепкого здоровья!!! Люблю, скучаю!!! До новых встреч и побед!!!

Лєна Тищенко

Не мені розповідати про професійні якості Ірини Раєвської, її оцінили на світовому рівні. Але тепер я розумію, щоб стати ЧЕМПІОНОМ потрібно раніше від усіх приходити на роботу, там жити і пізніше всіх з неї йти. Це все про неї та без перебільшень. Вона може спокійно кружляти навколо тебе 7 годин поспіль, при цьому підзаряджати тебе енергією та позитивом. Невтомна, життєрадісна, творча, позитивна та вимоглива. Ви можете неможливе, бачите небачене, відчуваєте неосяжне! В цьому Ви! В цьому Ваш талант! Дякую за приємні моменти наших зустрічей...

Катрін Кіця

Привіт всім))) Хочу подякувати талановитій Чемпіонці Світу Ірині Миколаївній за те, що навчаєте дівчат і передаєте свій досвід по перукарському і мистецтву.... і завдяки Вам багато учениць можуть грамотно і вміло робити красу на волосях і робити жінок з дівчатами - гарнішами.???????? Дякую Вам...бажаю успіхів у всьому))

Юля Карпець

Привіт) Мені дуже пощастило, що я познайомилась з Чемпіоном світу - Іриною Раєвською. Лише вона може з легкістю на моєму волоссі творити чудеса. Дякую їй дуже)

Хочете навчатися індивідуально?

Добре! Ми надаємо таку можливість всім бажаючим.