Raevska Style

Salon Hair Expert

FUNDAMENTAL WOMAN CUT

Дати проведення: 27.06 В програмі навчання: Огляд чотирьох фундаментальних форм Вивчення і відпрацювання техніки лінії: квадратна лінія, кругла лінія, трикутна...

5 днів по 8 год

7500 грн

Barber

Фундаментальний курс чоловічих стрижок, моди та здоров'я волосся.  Курс вміщує в себе блок теорії та...

5 днів по 8 год

6000 грн

Експрес курс «Hairdresser»

Курс призначений для тих, хто хоче пройти основну програму Pivot Point, вивчити всі базові техніки...

2 місяці, (40 занять по 8 годин)

8000 грн в місяць

Hairdresser. Basic-Prof

Даний курс дасть системне розуміння основоположних принципів, які є незамінним фундаментом і основою високого професіоналізму...

4 місяці, 3 заняття на тиждень (48 занять по 8 годин)

4000 грн на місяць

Переваги навчання у нас

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Кращі викладачі - практикуючі фахівці

Диплом після проходження курсу

Диплом після проходження курсу

Мрієте працювати в індустрії моди і краси, стати модним перукарем, майстром манікюру, висококласним візажистом або колористом? Почніть кар'єру з Raevskaschool! Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка який дає Вам можливість працювати і розвиватися не тільки в Україні але і в інших країнах світу. Наші випускники отримують більше десятка пропозицій від кращих салонів краси відразу після закінчення курсів!

Ми надаємо сучасне обладнання

Ми надаємо сучасне обладнання

Навчання в нашій школі побудовано на основі практичних занять. Кожному студенту надають власне робоче місце, оснащене кращим обладнанням та необхідними витратними матеріалами.

Зручний і гнучкий графік навчання

Зручний і гнучкий графік навчання

Ви вчитеся так, як зручно вам. Ви зможете самостійно вибрати графік відвідування, для того щоб поєднувати разом навчання і роботу.

Індивідуальні та групові заняття

Індивідуальні та групові заняття

Невеликі групи дозволяють найефективніше вивчати нову інформацію. Також є можливість індивідуального навчання. Індивідуальний підхід викладачів до кожного студента допомагає отримати впевненість у собі і в обраній професії. Ми не тільки піднімемо вас на новий професійний рівень, а й навчимо працювати з вимогливими клієнтами, спокійно долати складні і конфліктні ситуації, легко знаходити контакт і встановлювати тривалі зв'язки з відвідувачами, перетворюючи їх в свою постійну, активну і прибуткову аудиторію.

Сучасна платформа для навчання

Сучасна платформа для навчання

Ми - сучасна школа, яка використовує новітні технології навчання і вдосконалення отриманих знань. До нас приїжджають студенти не тільки з України, а й з усього світу! Наші студенти навчаються за авторськими програмами чемпіона світу Ірини Раєвської, складених за міжнародними критеріями.